List motywacyjny – Fizjoterapeuta

List motywacyjny dla Fizjoterapeuty

Prezentowany list motywacyjny skierowany jest do osób zainteresowanych pracą na stanowisku Fizjoterapeuta. Aby móc pracować na tej posadzie należy posiadać odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu, a dodatkowo odznaczać się umiejętnościami wykonywania masaży i poszczególnych terapii. W naszym wzorze podania o pracę kandydat-fizjoterapeuta powinien cechować się komunikatywnością oraz opanowaniem.

Informacje o pliku

 • Medycyna i Farmacja
 • Data dodania: 16.12.2011
 • Rozmiar pliku: 32 KB (32256 B)
 • Ilość znaków
  w pliku:
  2144
 • Liczba akapitów: 5
 • Format pliku: Format pliku: DOC Format pliku: TXT Format pliku: PDF
"Z natury jestem osobą empatyczną i potrafię słuchać, co zauważyłem, jest bardzo ważne w tym zawodzie."

Czytaj jak pisać skuteczny list motywacyjny

Praca na stanowisku fizjoterapeuty wiąże się nie tylko z posiadaniem odpowiednich umiejętności, ale również z istotnymi w tym zawodzie cechami, którymi powinien odznaczać się kandydat, aspirujący na tę posadę. Tworząc swój perfekcyjny list motywacyjny, powinieneś przede wszystkim mieć na względzie, iż będzie on stanowił twoją wizytówkę, a także szansę na to, czy będziesz miał okazję zaprezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Pamiętaj o tym, że poza kwestiami opisującymi ciebie, jako osobę, ubiegającą się o tę pracę, musi zawierać także takie elementy jak: twoje dane kontaktowe, które najlepiej umieścić w nagłówku oraz klauzulę o ochronie danych osobowych. Dodatkowo, mile widziane będzie podanie źródła, z którego wiesz o tej propozycji pracy, jak i, często podawany, numer referencyjny tej oferty.

Czytaj jak pisać podanie o pracę dla Fizjoterapeuty

Poza tym nie zapomnij wspomnieć o:

 1. Posiadanym wykształceniu, bowiem, aby móc wykonywać ten zawód należy ukończyć odpowiednią szkołę, która będzie kształciła na kierunku technik fizjoterapeuta.
 2. Na pewno twoim plusem będzie ukończenie odpowiednich szkoleń, kursów, których kopię certyfikatów dobrze dołączyć do aplikacji. Świadczy to również o tym, że cenisz sobie chęć dalszego kształcenia i rozwoju.
 3. Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy fizjoterapeuty, koniecznie o tym nadmień. Możesz również opisać, czym dokładnie się zajmowałeś, z jakimi technikami masażu miałeś do czynienia oraz jakie rodzaje terapii prowadziłeś.
 4. Bardzo ważna cechą w tym zawodzie jest komunikatywność i otwartość, dlatego warto o tym wspomnieć w swoim podaniu o pracę.
 5. Pamiętaj o tym, że twoim priorytetem powinna być również etyka lekarska, a także to, że nigdy nie będziesz wykraczał w swojej pracy poza umiejętności zawodowe.
 6. Poza tak istotnymi cechami powinieneś również odznaczać się opanowaniem, spokojem, a także cierpliwością. Na pewno jednym z ważnych atutów w twojej pracy będzie to, że potrafisz słuchać tego, co mają do powiedzenia twoi podopieczni.