Podanie o pracę w Biedronce

List motywacyjny dla Kasjera w Biedronce

Prezentujemy przykładowe podanie o przyjęcie do pracy w sklepie sieci supermarketów Biedronka. Kandydat do pracy aplikuje na stanowisko Kasjera/sprzedawcy jednego ze sklepów sieci Biedronka. W przykładowym liście motywacyjnym zostały uwzględnione liczne kwestie niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji m.in. takie jak: posiadana przez kandydata książeczka sanepidowska.

Informacje o pliku

 • Handel i Sprzedaż
 • Data dodania: 27.08.2011
 • Rozmiar pliku: 41 KB (41472 B)
 • Ilość znaków
  w pliku:
  2119
 • Liczba akapitów: 6
 • Format pliku: Format pliku: DOC Format pliku: TXT Format pliku: PDF
"W mojej dotychczasowej pracy spoczywały na mnie obowiązki: profesjonalnej obsługi klienta, obsługi kasy fiskalnej, rozładunku dostaw towaru a także dbałem o estetyczny wygląd ekspozycji "wykładanych" towarów. Dodatkowo chciałbym nadmienić, że posiadam ważną pracowniczą książeczkę zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych."

Czytaj jak pisać skuteczny list motywacyjny

Biedronka to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek supermarketów w Polsce. Wraz ze zmieniającym się wizerunkiem marki a także jego ekspansją na co raz to większe rejony sprzedaży w Polsce, poprawiają się warunki pracy i płace osób, które piastuję w Biedronce rozmaite funkcje.

Co raz więcej osób ubiega się o pracę w marketach sieci Biedronka – związane jest to zapewne z co raz lepszą płacą, a także innymi atutami pracy w tym charakterze. Jeśli zamierzasz zaaplikować do pracy w charakterze Kasjera/sprzedawcy w Biedronce, zastanów się czym przekonasz rekruterów Biedronki do swojej osoby, bowiem przy tak dużej licznie chętnych do pracy, rekruterzy zastrzegają sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli więc zamierzasz przygotować swoje podanie o pracę (tzn. życiorys zawodowy wraz z listem motywacyjnym) najpierw upewnij się czy Biedronka poszukuje pracowników (np. na stronie http://www.karierawjmd.pl) a następnie zastosuj się do tych kilku prostych wskazówek co do pisania listu motywacyjnego:

 1. Wymień w liście motywacyjnym, w których dniach tygodnia możesz pracować.
 2. Jeśli pracowałeś kiedyś w podobnym charakterze (np. w sklepie osiedlowym) to napisz o tym zarówno w CV, jak i w liście motywacyjnym. Możesz także wymienić wszystkie obowiązki, jakie miałeś w poprzedniej pracy.
 3. Opisując swoją osobę użyj określeń takich jak: dokładny, pracowity, punktualny, kulturalny.
 4. Jeśli posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską, to również napisz o tym w liście motywacyjnym.
 5. W liście motywacyjnym do pracy w Biedronce koniecznie uwzględnij numer ogłoszenia o pracę. Ze względu na dużą ilość takich ofert, nieoznakowane podania o pracę, mogą zaginąć gdzieś w „tłumie”.
 6. Nie zapomnij także w stopce Curriculum Vitae i listu motywacyjnego zamieścić stosownej klauzuli dotyczącej twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.
 7. List motywacyjny postaraj się zwieńczyć jakimiś miłym akcentem, np. nadzieją na pozytywne rozpatrzenie twojej prośby.