Podanie o pracę w supermarkecie Lidl (Pracownik sklepu)

List motywacyjny dla Pracownika Lidl

Prezentujemy przykładowe podanie o pracę do supermarketu Lidl w charakterze Pracownika sklepu. We wzorze listu motywacyjnego do sklepu Lidl zostały uwzględnione najważniejsze kwestie opisujące kandydata do pracy w charakterze sprzedawcy takie jak: doświadczenie wyciągnięte z poprzedniego miejsca pracy, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych, a także cechy i predyspozycje kandydata predestynujące go do objęcia ww. posady.

Informacje o pliku

 • Handel i Sprzedaż
 • Data dodania: 09.09.2011
 • Rozmiar pliku: 41 KB (41984 B)
 • Ilość znaków
  w pliku:
  2087
 • Liczba akapitów: 5
 • Format pliku: Format pliku: DOC Format pliku: TXT Format pliku: PDF
"Ze swojej strony mogę zagwarantować, że każdą pracę, jaką się podejmuję, wykonuję w sposób odpowiedzialny, co idzie w parze z moim dążeniem do jak najlepszego wykonywania zadań mi powierzonych."

Czytaj jak pisać skuteczny list motywacyjny

Lidl to sieć supermarketów w Polsce, która w ostatnim czasie co raz prężniej zdobywa zaufanie kolejnych klientów. Cechą charakterystyczną marki Lidl są supermarkety średnich rozmiarów, które oferują swoim klientom produkty niedostępny w innych sklepach. Marka Lidl zdobywa co raz więcej przywiązanych klientów za sprawą tzw. „tygodni tematycznych”, kiedy to w marketach w całym kraju oferowane są klientom produkty pochodzące z innego kraju. Wraz z ekspansją sieci marketów Lidl na teren całej Polski wzrasta liczba miejsc pracy na różne stanowiska pracownicze w sklepach Lidla.

Jeśli i ty chciałbyś znaleźć pracę w charakterze pracownika sklepu Lidl, to sprawdź czy konkretny market prowadzi w tym momencie nabór do swojego sklepu. Możesz o to zapytać bezpośrednio kierownika sklepu, bądź też na stronie internetowej www.lidl.pl, gdzie za pomocą specjalnej wyszukiwarki możesz sprawdzić jakich osób potrzebuje konkretny market.

Aby pozytywnie przejść proces rekrutacji musisz złożyć swoje podanie o pracę, a w nim list motywacyjny wraz z CV na adres działu rekrutacji. Możesz to zrobić osobiście, za pomocą poczty, bądź też drogą mailową. Gdy weźmiesz się za pisanie listu motywacyjnego, to postaraj się napisać go jak najlepiej, tak aby pracodawca otrzymujący dużą liczbę podań o pracę wybrał właśnie ciebie. Pomogą ci w tym te oto proste wskazówki:

 1. Jeśli pracowałeś wcześniej w charakterze pracownika sklepu (np. jako kasjer) to napisz o tym w swoim podaniu – wyszczególnij to zarówno w swoim CV, jak w liście motywacyjnym.
 2. W liście motywacyjnym postaraj się pisać konkretnie – pracodawcy nie lubią tzw. wodolejstwa. Jeśli możesz pochwalić się jakimiś szczególnymi osiągnięciami, cechami to napisz to.
 3. W liście motywacyjnym uściślij to, o jaką pracę się ubiegasz, w jakim sklepie, a także jeśli ogłoszenie względem, którego aplikujesz posiada swój konkretny numer, to wymień go w liście motywacyjnym.
 4. W CV i liście motywacyjnym nie zapomnij zamieścić odpowiedniej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych – zrób to w stopce obu pism.